Yaklaşan hiç etkinlik yok
Geçmiş Etkinlikler
 • Getinge & Biyomed Online Seminer Programı
  18 May 20:00 – 22 Haz 20:00
  Webinar
  Getinge ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği birlikteliği ile hazırlanan online eğitim programını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
 • Elekta Radyoterapi Çözümleri
  11 May 17:30
  Webinar
  Elekta Medikal Sistemleri ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği iş birliği ile sizleri Elekta Medikal Sistemleri Ticaret A.Ş. ürün uzmanı Mustafa KARADEMİR tarafından verilecek olan " Elekta Radyoterapi Çözümleri " konulu eğitime davet etmekten mutluluk duyarız.
 • Biomedical Engineers Association
  18 Mart Per
  Online Seminer Programı
  18 Mar 19:00 – 30 Mar 19:00
  Online Seminer Programı
  Rigel Medical ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği işbirliği ile sizleri akredite sertifikalı online seminer programına davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
 • Kalite Eğitimleri
  06 Mart Cmt
  Online Eğitimler
  06 Mar 10:00 – 07 Mar 17:00
  Online Eğitimler
  Biyomedikal Mühendisleri Derneği olarak düzenlediğimiz Kalite Eğitimleri serüvenimiz başlıyor!
 • CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri
  22 Şubat Pzt
  Online Eğitim
  22 Şub 17:00
  Online Eğitim
  Jhonson&Jhonson ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği iş birliği ile sizleri Jhonson&Jhonson Medikal Cihazlar yetenek Kazandırma Lideri Ceren Akpınar tarafından verilecek olan "CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri" konulu eğitime davet etmekten mutluluk duyarız.
 • Siemens Healthineers Akademi & Biyomed Online Seminer Programı
  16 Şub 13:09 – 13:14
  Online Seminer Programı
  Siemens Healthineers ve Biyomedikal Mühendisleri işbirliği ile sizleri Şubat - Mart ayları boyunca birbirinden değerli eğitmenler eşliğinde online seminer programımıza davet etmekten mutluluk duyarız.
 • Manyetik Rezonans Görüntülemede Bugünün ve Yarının Çözümleri
  26 Oca 20:00
  Web Semineri
  GE Healthcare ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği işbirliği ile sizleri GE Türkiye & Pakistan MR Satış Lideri Arda Rumelioğlu ile gerçekleştireceğimiz “Manyetik Rezonans Görüntülemede Bugünün ve Yarının Çözümleri ” konulu webinar’a davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
 • Moleküler Görüntüleme Alanında Kullanılan Teknolojiler
  19 Oca 20:00
  Web Semineri
  GE Healthcare ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği iş birliği ile sizleri GE Moleküler Görüntüleme ve Onkoloji Modalite Yöneticisi Ceyhan Bozyurt ile gerçekleştireceğimiz "Moleküler Görüntüleme Alanında Kullanılan Teknolojiler" konulu webinara davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
 • Anjiyo Sistemleri / Klinik İhtiyaçları Teknik Özelliklerle Eşleştirmek
  12 Kas 2020 20:00
  Web Semineri
  GE Healthcare ve Biyomedikal Mühendisleri Derneği işbirliği ile sizleri Ayhan Sezen ile gerçekleştireceğimiz seminere davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Seminerimizde anjiyo sistemlerinin teknik özellikleri, bu özelliklerin klinik kullanıma etkileri ve teknolojideki yenilikler konuları işlenecektir.
 • Biyomedikal Mühendisliği Öğrenci Temsilcileri Paneli
  04 Kas 2020 22:30
  Web Semineri
 • Tıbbi Cihaz Sektörü Pazara Erişim Fırsatları, Kamu & Dış Paydaş İlişkileri ve Kurumsal Yönetimler
  29 Eyl 2020 21:00
  Web Semineri
  Johnson & Johnson Medikal Cihazlar Pazar Erişim ve Dış İlişkiler Yöneticisi Ferda Bayşu eğitim serüvenimizin ilk eğitiminde 29 Eylül 2020 Salı akşamı 21.00'da bizlerle beraber olacak.